O NAS

Hurtownia tkanin Wektor powstała w 2000 roku. Zajmujemy się importem i dystrybucją tkanin specjalistycznych do produkcji odzieży roboczej i zawodowej. Nasze magazyny zaopatrzone są w miliony metrów tkanin o wysokiej jakości w różnych gramaturach i kolorach.

aczynając od podstawowych tkanin na odzież roboczą, wraz z rozwojem firmy, Wektor wprowadzał na rynek coraz to nowsze produkty. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów pojawiły się tkaniny o wysokich standardach, wzmocnione, zapewniające najwyższą ochronę dla pracownika.

Tkaniny z naszych magazynów wykorzystywane są do produkcji ubrań m.in w branżach: medycznej, gastronomicznej, hotelarskiej czy branży budowlanej.

W ofercie  można także znaleźć tkaniny na odzież zewnętrzną, Outdorową,  Oxford, Polar, czy dla miłośników kamuflaży - Moro US.

W 2018 roku stworzyliśmy ProtectLine® - linię, w której znajdują się tkaniny specjalistyczne: trudnopalne, antyelektrostatyczne, kwasoochronne.

Linia tkanin ProtectLine została opracowana specjalnie do spełnienia wysokich wymagań bezpieczeństwa, ochrony oraz większego komfortu użytkowania m.in.

w branżach: odlewniczej, spawalniczej, elektrycznej, elektronicznej, chemicznej.

W ofercie posiadamy również tkaninę stworzoną do prania przemysłowego - RS 245 Superior.

Tkanina idealna do rentalu oraz prania w pralniach specjalistycznych.

Dostępne dla Państwa są również ręczniki bawełniane Palermo w gramaturze 500g/m². Ręczniki uniwersalne w bogatej gamie kolorystycznej.

Hurtownia tkanin Wektor stawiając na ciągły rozwój powiększa swoją ofertę nie tylko o nowe produkty ale również wzbogaca wachlarz kolorystyczny tkanin. Poprzez zdobyte doświadczenie i indywidualne podejście do Klienta nasz Dział Handlowy zapewnia solidną i rzetelną obsługę. Ze swojej strony zapewniamy szybką realizację zamówień oraz możliwość dostarczenia tkaniny własnym transportem.

Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszą ofertą.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.Polityka prywatności

Zaloguj się

Megamenu