ZAMÓW TERAZ

Tkaniny-Konekt

 

Współadministratorami Danych Osobowych są KONEKT - BIS TKANINY SP. Z O.O., P.P.H. „KONEKT- TKANINY” Adriana Chrabąszcz, P.P.H. „KONEKT” Artur Chrabąszcz, „ELEX TKANINY -BIS” S.C. Artur Chrabąszcz, Elżbieta Chrabąszcz, Ireneusz Chrabąszcz, „ELEX” Elżbieta Chrabąszcz, „ELEX -BIS” Ireneusz Chrabąszcz, „ELEX TKANINY” S.C. Elżbieta Chrabąszcz, Ireneusz Chrabąszcz, WEKTOR BIS SP. Z O.O. „WEKTOR” Marcin Chrabąszcz – z siedzibami w Piekoszów (26-065) ul. Ogrodowa 7D.
Szczegóły porozumienia między współadministratorami znajdują się na stronie http://tkaniny-konekt.pl/w zakładce RODO.
Przetwarzamy Twoje dane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie.
Jeżeli wyrazisz dodatkową zgodę na przesyłanie Ci informacji handlowych drogą elektroniczną, celem przetwarzania Twoich danych będzie marketing, w tym wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną(podstawa prawne przetwarzania danych – Zgoda) Twoje dane przetwarzane będą na zasadzie dobrowolności i będą przechowywane tylko do momentu rezygnacji z usługi „informacje handlowe” lub złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. W każdym momencie możesz wycofać zgodę na przesyłanie przez nas informacji handlowych. W tym celu wystarczy wysłać maila o treści „rezygnacja z informacji handlowych” na skrzynkę odo@tkaniny-konekt.pl bądź bezpośrednio w siedzibie Administratora – poprzez formularz rezygnacji, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody możesz dodatkowo skorzystać z prawa do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.Polityka prywatności

Zaloguj się

Megamenu